W tym wpisie znajdziesz porady ubioru dla bardzo szczupłych mężczyzn, postaram Ci się pokazać ze stylizacyjnego punktu widzenia najlepsze triki, które zaokrąglą sylwetkę.

Porady ubioru dla bardzo szczupłych mężczyzn – ubrania dopasowane.

Po pierwsze zakładaj rzeczy, które są dopasowane. Uwaga na ubrania, które są zza luźne. Jest dość duży i częsty błąd właśnie wśród szczupłych Panów. Bierze się on z przekonania, że dużymi ubraniami dodadzą sobie objętości. Efekt jest właśnie w drugą stronę, bo taka garderoba podkreśla szczupłość sylwetki. Te ubrania wiszą na postaci, dodatkowo pokazując, że jest ,,pusto” pod nimi. I tutaj największym błędem są luźne duże bluzy ,czy też spodnie dresowe. Z drugiej strony, nie przesadzać z ubraniami mocno przylegającymi. One akcentują kościstość sylwetki. Dlatego najlepszym rozwiązaniem są rzeczy, które są dopasowane, które dobrze leżą. – tworząc drugą skórę.

Jak ma się ubierać chudy mężczyzna

Zwróć uwagę na przykład na spodnie typu skinny, dość mocno opinają pośladki i uda. Podkreślają, że ta noga jest bardzo szczupła, jej kształt i szczupłość. Jeśli skinny skonfrontujemy je ze spodniami typu slim (które również będą przylegać do ciała), to uwidoczni się różnica, że spodnie typu slim będą zostawały trochę luzu, co sprawi, że noga będzie prezentowała się lepiej.

Porady ubioru dla bardzo szczupłych mężczyzn

Jak kroje przy szczupłej sylwetce?


Należy szukać krajów, które będą dodawały masywności. Chodzi tutaj np. o koszule, które mają dodatkowe kieszonki na klatce piersiowej, swetry które są z wypukłej tkaniny i np. mają tutaj kołnierz dzięki czemu będą budowały klatkę piersiową na szerokość. Za sprawą takich fasonów, sylwetka przybiera postać kształt trójkąta w górnej części postury. Męska sylwetka w przeciwieństwie do damskiej jest kojarzona z rozbudowaniem górnych partii ciała. Inne fasony, które powinny dobrze leżeć to marynarki z klapami, czy też spodnie z dodatkowymi kieszonkami, dzięki czemu dolna część sylwetki jest budowana na szerokość.

chudy facet jak się ubierać


Bonus zakładaj dłuższą bieliznę pod spodnie. Ten dodatkowy element garderoby doda sylwetce kilogramów.

chudy facet jak się ubierać

Tkaniny. Porady ubioru dla bardzo szczupłych mężczyzn.

Nie tylko fasonami można szczupłej męskiej sylwetce dodać kilogramów, również odpowiednimi materiałami można ją zaokrąglić. Sprawdzą się tkaniny, które są sztywne, bądź grube w strukturze, czy też wykończeniu np. swetry z grubego splotu.

Kolory a szczupła męska sylwetka.

Zasada jest taka, że wszelkiego rodzaju jasne kolory poszerzają, dodają objętości. W zestawach dobrze będą grały odcienie brązu, beżowego, bieli, pastelowe barwy, czy też szarości.

triki modowe dla szczupłych mężczyzn

Ponadto dobrze na szczuplej męskiej sylwetce wyglądają ubrania w printy. Wzory należy dobierać proporcjonalnie do sylwetki, najlepiej powinny wyglądać pinty średniej bądź dużej skali. Zasada, która może Ci pomóc to:reguła proporcji – im większa sylwetka, tym większe wzory np. kratka szeroka również przy szczupłej sylwetce. Również dobrym rozwiązaniem będzie wybór printów poziomych, bo sprawiają one że sylwetka wydaje się być szersza. PS: zwłaszcza dobrze wyglądają swetry pasiaki, bo budują optycznie szeroką klatkę piersiową. Pamiętaj o tym, że wszystko to, co buduje na szerokość sylwetkę powoduje, że wygląda ona na pełniejszą.

bardzo chudy mężczyzna jak się ubierać

Warstwy, sposób na cebulkę.Porady ubioru dla bardzo szczupłych mężczyzn.

Szczupłym Panom rekomenduje ubierać się na cebulkę, warstwy ubrań przylegają do siebie, wypełniając pustkę pod nimi. Dzięki takiemu zabiegowi stylizacyjnemu tworzą się załamania, marszczenia w stylizacji. Daje to wrażenie pełnej, okrągłej sylwetki. Możesz na przykład zestawić koszulę z bezrękawnikiem, koszulę z marynarką albo koszula z kamizelkę i marynarką, czy też na przykład pod koszulę założyć sweter, bądź golf. Ciepłą porą na koszulę zarzucić sweter na plecy. Warstwy do dodatkowe partie materiału, które optycznie poszerzają sylwetkę.

jak wyglądać na grubszego

A więcej porady ubioru dla bardzo szczupłych mężczyzn znajdziesz na moim kanale Youtube.

Leave a comment