Ubrania dla małych piersi

Jak optycznie powiększyć mały biust? W tym wpisei pokaże ubrania dla małych piersi. Pamiętaj, że każdy rozmiar piersi jest piękny, i nie ma nic złego w posiadaniu małego ,czy dużego biustu. Jak mam doła i zaczynam porównywać się z innymi, przypomina mi się pewne zdanie, które przeczytałam. Róża nigdy nie porównuje się z inną różą, pytając siebie, czy jest odpowiednio czerwona, czy ma dość dobre kolce, czy jest wystarczająco wysoka, piękna. Przekładając to na język człowieka, nigdy nie powinnyśmy się porównywać do innych, bo jesteśmy wystarczająco dobre, piękne takie, jakie jesteśmy. Wiem, że czasami rozmiar biustu bywa powodem do kpin, czy też zaniżonej samooceny, żartów itp…ale czy naprawdę chcesz mieć takich ludzi wokół siebie? Oglądać takie programy? Czy kobieta = rozmiar piersi? Pokażą jak z punktu widzenia modowego, możesz kształtować rozmiar biustu, jeśli chciałabyś skorzystać z takich porad. A jeśli nie, to pamiętaj jesteś piękna, taka, jaka jesteś:)

 

Ubrania dla małych piersi – dobry stanik.

Nie ma nic bardziej skutecznego, co w ciągu kilku sekund wpływa na rozmiar piersi, jak odpowiedni stanik. Dobrze zacząć od biustonosza push up, potrafi on zmienić rozmiar piersi nawet o kilka rozmiarów. Modele takie jak: push-up, bardotka, biustonosze z silikonowymi wkładkami lub miękkimi poduszkami – mają dodatkowe warstwy materiału w miseczce, przez co dodają piersią objętości. Właściwy stanik nie tylko powiększy biust, ale też go podnosi i modeluje kształt. Dzięki niemu biust wydaje się pełniejszy. Biustonosz musi mieć dobry rozmiar, żeby nie ściskał za nadto piersi, a odpowiednio je eksponował. Po drugie musi mieć dobry obwód, żeby ładnie leżał. Pushup-y są dość lekkie, ładnie kształtują biust i są niewidoczne pod ubraniem.

jak optycznie powiększyć piersi ubraniami

Ubrania zapinane pod szyją dla małych piersi

Zaprzyjaźnij się z bluzkami, koszulami, swetrami zapinanymi bądź wiązanymi pod szyją. Takie wykończenia sprawi, że Twój biust wizualnie będzie wyglądał na obfitszy, niż jest w rzeczywistości. Fasony wykończone pod szyją zakryją kościstą i szczupłą klatkę piersiową, wystające obojczyki. Wysokie zapięcie optycznie dodaje objętości piersią, ponieważ nie są one przedzielone żadnym dekoltem.

jakie ubrania wybrać żeby biust wydawał się większy

Kolejną sztuczką stylizacyjną na dodanie objętości piersiom jest zaznaczenie talii i dążenie do tego, by wyglądała na super szczupłą. Z pomocą służyć pasek, który powinnaś założyć na najszczuplejszy odcinek brzucha – u większości kobiet jest to około 2-3 cm nad pępkiem. Tworząc taką stylizację, sprawiasz, że sylwetka wydaje się drobna, a piersi rzucają się w oczy. Również bardzo wysoka tali tzw. Epir odcinana pod biurem, pomoże dodać kilka centymetrów w biuście, bo odcina się tuż pod nim.

ubrania które powiększą biust

Jakie ubrania dodadzą objętości małym piersią?

Wzorzyste bluzki zestawione z jednokolorowym dołem, odpowiedni wzór potrafi dodać krągłości w miejscu, gdzie jest założone, przyciągnąć uwagę, albo tez umiejętnie ją rozproszyć, budując złudzenie optyczne. Pilnujemy wielkości wzoru, za duży zanadto może obciążyć górną część sylwetki, a za mały podkreśli, że biust jest mały. Moim zdaniem najlepiej sprawdzą się tutaj wzory organiczne, roślinne, czy też geometryczne jak np. kółka średniej wielkości. Również paski w poziomie, będą dawały wrażenie większego biustu.

ubrania dla małego biustu
Twórz kolorowe kontrasty, pamiętając, że jasne, ostre kolory na górze a ciemniejsze na dole. Bo przecież zależy Ci nam tym żeby górną część sylwetki optycznie powiększyć, zaś dolna wyszczuplić. Taka gra kolorów dobrze przyciągnie wzrok. Ta zasada przyda Ci się również przy innych częściach ciała, które chcesz podkreślić!

ubrania dla drobnych piersi

Falbany

Stawaj na topy z dekoracyjnymi wstawkami, aplikacjami, czy koszule z kieszonkami, polo z kieszonkami na linii piersi, bluzki z żabotami, plisowane bluzki na wysokości piersi bądź nadrukami w okolicach biustu. Te nadruki, czy kieszonki powodują, wrażenie biustu. że coś tam na tym biuście się dzieje i przyciąga wzrok w tą stronę. Pamięta, że kiedy chcecie coś podkreślić, wyeksponować, to robicie wszystko, aby osoba, która na Ciebie patrzy, skupiała uwagę w tym miejscu. Tak właśnie działają kieszonki czy nadruki w tej okolicy.

Jak powiększyć mały biust

Jak powiększyć małe piersi

jak dodać objetości małym piersią

Również sam materiał, może ładnie budować biust. Sprawdzą się grube tkaniny wełniane, kaszmirowe. czyli wszytko to, co buduje objętość. Również sztywne materiały jak np.  żakard, który pozwala ukryć realne wymiary biustu. Fajnej będą robiły piersią połyskujące materiały. Wybieramy tkaniny z wyrazistą teksturą albo z połyskiem, które pomogą nam stworzyć iluzję optyczną. Omijaj szerokim łukiem zbyt obcisłe oraz zbyt luźnych topów (tworzących efekt „wisi jak na wieszaku”). Mocno dopasowane ubrania będą podkreślać mały rozmiar biustu. Z kolei ubrania typu „oversize” są zalecane, ale kluczowe jest wybranie odpowiedniego modelu, który będzie miał wyrazistą formę i nie będzie wyglądał zbyt ciężko.

jak się ubierać przy małych piersiach

Ubieraj się „na cebulkę”/ warstwowo

Warstwa ubrań z pewnością sprawi, że piersi będą wydawały się większe. Jeśli wybierasz sweter z dużym dekoltem, zakładaj pod niego bluzkę lub top z półokrągłym wycięciem pod szyją. Ważne jest żeby ubrania były w kontrastowych kolorach, np. biel-czerń, czerwień-biel.

Ubrania które powiększą małe piersi

Czego unikać przy małym biuście?

  • dużych dekoltów, pokażą szczupłą klatkę piersiową
  • obcisłe bluzki, sukienki, materiał podkreśla kształty, a nie buduje, tuszuje
A całe wideo znajdziesz na YouTubie:

Proszę Cię pamietaj o badanich usg/mommografi:) Twoje zdrowie jest najważniejsze!

Leave a comment