Szkolenie dress code

Szkolenie dress code z wizerunku biznesowego dla firm i administracji publicznej.
11 sekund — tyle potrzebuje klient, aby ocenić wizerunek Twojej firmy. Wykorzystaj ten czas świadomie.

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Zespół jest najważniejszą wizytówką każdej firmy. To, jak się prezentuje, tworzy pewne wyobrażenia wokół całej marki.

Znajomość zasad dress code’u w wielu biznesowych kręgach jest oznaką szacunku do kontrahenta. Świadczy o klasie, doświadczeniu i podkreśla profesjonalizm.

To wszystko przekłada się na wyniki finansowe oraz lepsze opinie na temat oferowanych produktów i usług.

Dopracowany dress code biznesowy to potężne narzędzie perswazji

Odpowiedni wizerunek zespołu wspiera sprzedaż i obsługę klientów. Buduje nić porozumienia. Stawia firmę w określonej pozycji. Pomaga budować zaufanie do marki, ale też bezpośrednio wpływa na samopoczucie zespołu.

Znajomość zasad dress code’u dodaje pewności siebie i sprawia, że pracownicy czują się dobrze na swoich stanowiskach. To ułatwia trudne negocjacje. Handlowcy domykają większą liczbę umów, a wizerunek marki staje się bardziej rozpoznawalny. Klienci są zadowoleni z udzielonego wsparcia i chętniej wracają po kolejne produkty lub usługi.

Firmę tworzą ludzie, a ich ubiór ma wpływ na to, jakie wyniki osiągasz!

Dodatkowy atut? Przemyślany dress code to także pozytywny employer branding dla firmy

Nie ma co ukrywać. Zbudowanie skutecznego, solidnego zespołu jest dziś jednym z największych wyzwań dla każdego przedsiębiorcy. Przemyślany, dopracowany dress code ma pozytywny wpływ na employer branding. To właśnie takie elementy wyróżniają markę na tle konkurencji.

szkolenie dress code

Szkolenie dress code najlepiej powierzyć specjalistom, czyli takiej osobie, jak ja!

Przyznaj, trudno zwrócić pracownikom uwagę, co warto poprawić w ich wizerunku. Nie musisz tego robić osobiście  — od tego jestem ja, doświadczona stylistka, która specjalizuje się w biurowym savoir-vivre.

To naturalne, że nie każdy pracownik wie, co ubrać, aby wypaść doskonale podczas konferencji branżowych, spotkań biznesowych, czy codziennej pracy z klientem. Tego trzeba się nauczyć tak jak technik sprzedaży.

Strojami w stylu business professional, business attire, business smart i business casual rządzą pewne zasady, o których opowiadam w czasie szkolenia. Raz zdobyta wiedza procentuje latami i przydaje się w każdej dziedzinie życia.

Szkolenie z dress codeu dla firm to inwestycja, która szybko się zwraca! 

Wzrost świadomości pracowników i ich pewności siebie ma wpływ na wszystkie trybiki w firmie lub instytucji. Już jedne warsztaty ze stylistką potrafią wprowadzić zupełnie nową energię do zespołu. Przekonuję się o tym na każdym kroku. 

Korzyści szkoleń z dress code’u dla firm i instytucji publicznych

 • Dopracowany, profesjonalny wizerunek zespołu.
 • Pozytywne opinie na temat obsługi klienta.
 • Większa pewność siebie wśród pracowników podczas negocjacji i kontaktu z kontrahentami.
 • Więcej domkniętych umów, czyli wzrost przychodów.
 • Integracja zespołu.
 • Dobre samopoczucie pracowników w różnych sytuacjach biznesowych.
 • Świadome, przemyślane budowanie wizerunku całego przedsiębiorstwa lub instytucji — zgodnie z założeniami strategii komunikacji

  szkolenie z wizerunku po angielsku

Do kogo skierowane są szkolenia z dress code’u i budowania wizerunku?

Szkolę zarówno duże międzynarodowe korporacje, instytucje publiczne, jak i niewielkie firmy, które wymagają nienagannego, dopracowanego wizerunku w oczach kontrahentów.

Najczęściej ze szkoleń wizerunkowych korzystają:

 • instytucje finansowe
 • międzynarodowe korporacje
 • kancelarie prawne
 • firmy z branży marketingowej
 • firmy z branży HR i learning
 • pracownicy administracji publicznej

Każde szkolenie indywidualnie dopasowuje do potrzeb organizacji — to mój wyróżnik

Nie sztuką jest poznać zasady biurowego dress code’u. Sztuką jest wdrożyć zdobytą wiedzę w struktury firmy. Wiem, jak tego dokonać. Tu liczy się indywidualne podejście do każdego zespołu. Pracownicy zmagają się z różnymi wyzwaniami. Marki różnią się między sobą i reprezentują odmienne wartości. Wsłuchuję się w nie i to do nich dostosowuje zakres szkolenia.

Dzięki temu przekazana wiedza jest o wiele łatwiejsza do przyswojenia i zastosowania w biurowej rzeczywistości.

Potwierdzają to moi dotychczasowi klienci. Pracownicy otrzymują gotowy pakiet wskazówek oraz konkretne narzędzia, które pozwalają pracować im nad wizerunkiem biznesowym już tego samego wieczoru, przeglądając swoją szafę. To ważne! Efekty warsztatów ze stylistką będą widoczne od razu!

dopasowuje szkolenie do potrzeb firmy

otrzymujesz 3 konspekty szkolenia do wyboru

proponowany dress code jest spójny z wartościami Twojej marki lub konkretnej instytucji

Tematy, które poruszam podczas szkoleń z dress code’u i budowania wizerunku

 • Filary dress code’u business professional, business atire, business smart i business casual.
 • Dress code, jako narzędzie budowania profesjonalnego wizerunku firmy.
 • Elementy stroju, które mają wpływ na sprzedaż i kontakt z klientem.
 • Podstawy eleganckiej, kapsułowej garderoby, czyli lista produktów must have dla pracowników biurowych, dobrana w zależności od pełnionego stanowiska.
 • Znaczenie i łączenie kolorów, materiałów i fasonów.
 • Faux-pas w stylizacjach biznesowych.
 • Co zrobić, aby rzeczywistość biznesowa była wygodna i komfortowa?
 • Biznesowy savoir-vivre, czyli jak dobierać stylizacje na różne okazje.
 • Jak za pomocą ubrań podkreślać swoje indywidualne cechy, trzymając się jednocześnie biznesowego dress code’u.

Dlaczego ja?

Doskonale wiem, z jakimi wyzwaniami zmagają się pracownicy dużych przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Rozumiem ich problemy, ponieważ mam wieloletnie zaplecze korporacyjne. Z drugiej strony zdaję sobie sprawę, jak wiele można osiągnąć za pomocą dopracowanego wizerunku. Potrafię sprawnie łączyć interesy obu grup — wygodę pracowników oraz oczekiwania kontrahentów.

Ukończyłam międzynarodowe studia we Florencji oraz w Mediolanie. Prowadzę szkolenia z budowania wizerunku w języku polskim, angielskim i włoskim. Potrafię w prostych słowach przekazać solidne fundamenty wizerunku biznesowego, które są użyteczne, praktyczne i łatwe do wdrożenia.

Skupiam się na realnych wyzwaniach w zespole. Jestem elastyczna. Pytam, drążę i odpowiadam na pytania, które najczęściej dotyczą praktycznych sposobów wykorzystania pozyskanej wiedzy.

Dbam o każdy detal szkolenia. Dopinam wszystko na przysłowiowy ostatni guzik, co jest doceniane zarówno przez uczestników szkolenia, jak i osoby, z którymi ustalam detale współpracy.

 

Szkolenia z dress code’u po angielsku i włosku

Szukasz stylistki, która przeprowadzi szkolenie z biznesowego dress code’u w języku angielskim np. dla międzynarodowego zespołu pracowników? Jesteś w doskonałym miejscu! Prowadzę szkolenie dress code po angielsku zarówno na terenie Polski, jak i w innych krajach europejskich. Ponadto prowadzę także szkolenia z wizerunku biznesowego po włosku. Aby poznać szczegóły szkoleń w innych językach — zapraszam do kontaktu.

szkolenie wizerunek biznesowy dla firm

Jak dokładnie wyglądają oferowane szkolenia?

Nie mam stałego programu szkolenia, który mogłabym przedstawić Ci w tym miejscu. Zakres szkolenia dostosowuje indywidualnie do potrzeb Twojej branży i instytucji. Inny dress code będzie dobrze wyrażał filozofię międzynarodowego startupu, a inny państwowej instytucji, z sektora administracji publicznej.

Aby przedstawić Ci ofertę, złożoną z 3 programów szkoleniowych do wyboru, potrzebuję od Ciebie kilku podstawowych informacji. 
Zachęcam do kontaktu mailowego, spotkania online lub krótkiej rozmowy telefonicznej. Szczegółową ofertę oraz program otrzymasz do 5 dni roboczych od chwili kontaktu i ustalenia szczegółów na temat potrzeb Twojego zespołu.

 

Szkolenie dress code –  wybierz jedną z poniższych opcji:

telefon: +48 575 920 370
error: Content is protected !!