Szkolenia i wykłady z zasad ubioru / wizerunku

Psycholog Michael Solomon w swoich badaniach doszedł do zasady 7/11, oznaczającej, że w ciąg 7 sekund oceniamy nowo poznaną osobę 11 kategoriach m.in. takich jak status społeczny, zawodowy, materialny. Twoi pracownicy w ciągu tych 11 sekund są oceniani, tylko i wyłącznie na podstawie tego, jak wyglądają. W tak krótkim czasie nie zdążą ani pokazać swoich umiejętności, ani swojej ofert, a tym bardziej jak potrafią rozwiązać problem klienta, ale ten klient już ich oceni i nieświadomie będzie ich uważał  za kompetentnych / niekompetentnych, a strój zaczyna odpowiadać na pytania ,,Czy oni mi pomogą?” , ,,Czy mogę im zaufać”?. Wizerunek opowiada o Nas i za Nas, dlatego tak ważne jest zadbanie o odpowiedni strój w pracy. Jestem specjalistką od wizerunku i pomagam sprawić, że dress code twoich pracowników pracuje na sukces.

Szczegółowy program warsztatu ustalany jest indywidualnie, a na życzenie klienta, może zostać uzupełnione o tematykę makijażu biznesowego. Celem szkolenia jest wzrost świadomości pracowników w zakresie dress code, poprawa wizerunku zespołu lub całego przedsiębiorstwa oraz wzrost pewności siebie podczas realizowanych dla firmy zadań.

Każde szkolenie / wykład / warsztat przygotowywane są ściśle w oparciu o potrzeby Klienta, specyfikę branży. Szkolenie może odbyć się w języku angielskim bądź włoskim.

Cena: wycenę przygotowuje po otrzymanym zapytaniu.

Kontakt

Aby się ze mną skontaktować wybierz jedną z poniższych opcji.

telefon: +48 575 920 370